Hizmetler

Taştan Dekorasyon ile yaşam alanlarınızı yenileyin… Sakarya’nın güvenilir dekorasyon ve tadilat firması…

Firma Garantisi

Tadilat, dekorasyon, tasarım hizmetlerini yerine getirdikten sonra müşterilerimizle bağlantımızı devam ettiriyoruz. Kullandığımız malzemeyi ve yapılan işçiliği takip ederek olası mimari hataları ve malzemeden kaynaklanabilecek kusurları kısa süre içinde garantili olarak çözüme kavuşturuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Taştan Dekorasyon, yapılan dekorasyon çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunuyor. İç mimari ve dekorasyonu esnasında çalışanların titiz yaklaşımıyla çevreye ve diğer bölümlere zarar vermeden çalışmaları tamamlamaktayız.

Kaliteli Tasarım

Taştan Dekorasyon olarak yaşam alanlarınızın tadilatlarını gerçekleştirirken uzun ömürlü malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli işçilikle birleşen kaliteli malzeme estetik açıdan kusursuz yaşam alanlarını oluşturmamıza olanak sağlıyor.

Modern Yaklaşım

Taştan dekorasyon farkıyla yapılan çalışmalarımızda modern yaklaşımları ön planda tutuyoruz. İç mimarlarımızın güncel tasarımlarıyla zamanın trendlerini evinizde yakalayabilirsiniz.

Uygun Fiyat Politikası

Taştan dekorasyon olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde kaliteden ödün vermeden sizlere uygun fiyatlar sunmaktayız.

Sitilinizi Yansıtın

Kişisel tercihlerinize önem veriyoruz. Yaşam aanlarında kullanacağımız renge, desene, modele birlikte karar veriyoruz. Ruhunuzdan ilham alarak tarzınızı yansıtmanıza imkan veriyoruz.
0
+
Dekorasyon
0
Alçı & Sıva
0
Boya
0
Alçıpan
0
Mantolama
0
Tamir & Tadilat